اگر که به دنبال تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران هستید، این مقاله برای شما نوشته شده است. خودرو های خارجی مختلفی هستند که در بازار انحصاری ایران که با ممنوعیت واردات خودرو بد تر هم شده است، طرفداران زیادی دارند و بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این خودرو ها هم، خودروی رنو مگان می باشد. برای این که با خودروی رنو مگان بیشتر آشنا شوید، و یا اگر که صاحب خودرو مگانی هستید و به دنبال تعمیرگاه مطمئنی می گردید، در ادامه بحث تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران هم همراه تعمیرگاه تخصصی رنو بمانید تا با موضوعاتی مثل تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران، مکانیک مگان شرق تهران، بهترین تعمیرگاه مگان و... بیشتر آشنا شوید.

تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران

قبل از پرداختن به تعمیرگاه مگان در تهران و یا مکانیک شرق تهران، ابتدا تاریخچه کوتاهی از این خودرو و اطلاعاتی از مدل های مختلف آن را ارائه میدهیم تا بتوانید در زمینه تعمیرات و شناخت بهتر خودرو مگان اطلاعات کافی را داشته باشید. در سال 1996 گروه خودرو سازی فرانسوی رنو مدل جدید خود را با نام رنو مگان به بازار عرضه کرده و جانشین رنو 19 بود. این مدل در 5 نسل ارائه شد، نسل اول که در سال 1996 ارائه شد براساس نسحه قبلی یعنی رنو 19 تولید و تا حد بسیار زیادی به این مدل شباهت داشت نسل دوم که 2002 بر اساس پلت فرم رنونیسان C طراحی و ساخته شد و در سال 2003 بعنوان خودرو سال اروپا معرفی شد.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر گیربکس مگان در تهران

نسل سوم در سال 2008 و با عنوان رنو فلوئنس روانه بازار شد دارای طراحی منحصربفرد خود بود و توانست در بین مصرف کنندگان علاقمندان زیادی را پیدا کند و رتبه پنج ستاره یورو NCAP را دریافت کرد. نسل چهارم این خودرو در سال 2016 روانه بازار شد. مگان رنو مگان در ایران در دو مدل موتوری مختلف 1.6 و 2.0 لیتری عرضه شده است که قدرت حجم موتوری آنها به ترتیب 115 و 132 اسب بخار و گشتاوری برابر با 151 و 188 نیوتن متر دارد. رنو مگان به دو صورت گیبربکس اتوماتیک و گیربکس دستی در بازار ایران وجود دارد و بهترین تعمیرگاه مگان، تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران یا همان تعمیرگاه تخصصی ایران رنو، تعمیرات کامل این خودرو را انجام میدهد. در بخش پایینی یکسری از مشکلات و مسائلی که برای رفع آن ها می توانید به بهترین تعمیرگاه مگان در تهران مراجعه نمایید را با هم می بینیم.

جهت ثبت سفارش کلیک کنید

مشکلات برقی رنو مگان: یکی دیگر از مشکلات شایعی که رانندگان خودرو مگان با آن مواجه می شوند خرابی یا تمام شدن طول عمر باتری در این دستگاه ها و خرابی دینام است که برق رسانی به دستگاه را با مشکل مواجه کرده و مانع از روشن شدن خودرو ، دیر استارت خوردن یا استارت نخوردن آن می شود. همچنین در صورتی که چراغ های خودرو شما با مشکلاتی روبرو شده، چشمک می زنند و یا روشن نمی شوند نشان ایجاد مشکل در برق دستگاه است. یکی دیگر از علائمی که نشان دهنده مشکل برقی در خودروهای مگان است خرابی موتور استارت در این دستگاه ها است که باعث می شود خودرو استارت نخورد .

این مشکل به دلیل خراب شدن قطعه ای به نام سلونوئید الکتریکی است که باعث انتقال برق از باتری به موتور می شود یا در صورت خراب شدن موتور استارت نیز خودرو استارت نخورده یا بعد از روشن شدن دیگر نمی توان استارت را قطع نمود. در صورت مشاهده هر یک از موارد ذکر شده در خودرو خود از مکانیک مگان شرق تهران ماهر و متخصص موجود در تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران برای برطرف کردن مشکلات برقی خودرو کمک بگیرید.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر جلوبندی رنو مگان در تهران

iranautorepair

بهترین تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران

مشکلات گیربکسی رنو مگان: طبق نظر تعمیرکاران تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران، دلیل مشکلات گیربکسی رنو مگان عدم استفاده از روغن با کیفیت در این دستگاه ها است. همچنین در صورتی که تعویض روغن این دستگاه ها به موقع انجام نشود باعث خرابی گیربکس می شود، زیرا گیربکس ها به طورکلی با فشار روغن شده کار نموده و در صورتی که روغن گیربکس کم شود و یا تعویض آن به موقع انجام نشود به دلیل از دست دادن کیفیت باعث می شوند گیربکس به دلیل داغ شدن بیش از حد از کار بیفتد. تعمیر و سرویس کاران بهترین تعمیرگاه مگان در تهران توصیه می‌ کنند که پس از هر ۵۰ هزار کیلومتری که با خودرو مگان خودطی کردید روغن گیربکس را تعویض کنید تا این روغن کیفیت خود را از دست نداده و بتواند علاوه بر عملکرد مناسب گیربکس، آن را خنک نیز کند.

دلایل رایج سروصدای موتور مگان: سر و صدای زیاد موتور مگان یکی از مشکلات شایعی است که رانندگان این خودروها از آن شکایت دارند. اما در صورت ایجاد چنین مشکلی نیازی نیست فورا به سراغ تعمیرکاران تعمیرگاه تخصصی خودرو در تهران بروید، زیرا ممکن است نقص ایجاد شده به آن اندازه‌ای که فکر می کنید جدی نباشد.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر موتور رنو مگان در تهران

مکانیک مگان شرق تهران

در تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران که خدمات عمده ای توسط مکانیک مگان شرق تهران در آن انجام می گیرد از جمله خدمات مکانیکی، جلوبندی، دیاگ، سرویس دوره ای، تنظیم موتور برای کاهش مصرف سوخت، تعویض روغن موتور، تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رنو مگان، به مشتریان عزیز ارائه می شود. یکی از مشکلات عمده و مهمی که باعث مراجعه به تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران می شود مشکلات مربوط به موتور است. از جمله ایراد هایی که در موتور خودرو ایجاد می شود می توان به روغن سوزی، سوختن واشر سرسیلندر اشاره نمود.

تعمیرگاه تخصصی مگان 1600 و 2000 در تهران

iranautorepair

بهترین تعمیرگاه مگان در تهران

در طی بحث تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران مطالبی عنوان شدند مانند تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران، مکانیک مگان شرق تهران، بهترین تعمیرگاه مگان و... که سعی شد برای شما کاربردی واقع شوند. رنو مگان یک خودرو خانوادگی است که توسط یک خودروساز فرانسوی تولید شده است. رنو مگان در واقع یکی از بهترین و باکیفیت ترین خودروهای رنو است که فروش آن در جهان طرفداران زیادی را به همراه دارد. رنو مگان با دو موتور ۱۶۰۰ و ۲۰۰۰ به بازار عرضه شده است و دو دو مدل گیربکس دنده ای و اتوماتیک به فروش رفته است و همچنین به دلیل ظرافت و پیچیدگی موجود در تولید این خودرو یکی از بزرگترین مسائل داشتن یک تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران داست که برای هر خودرویی واجب است. تعمیرگاه تخصصی ایران رنو با کادری مجرب و با دانش در این زمینه می تواند بهترین خدمات را در رابطه با خودروی مگان به شما عرضه بدارد و نیاز شما عزیزان را مرتفع سازد.

سوالات متداول

جهت دریافت هزینه سرویس مگان 1600 با شماره 09128896509 تماس حاصل نمایید.

تعمیرگاه تخصصی ایران رنو یکی از بهترین مراکز تعمیر خودروهای رنو می باشد که توانسته در مدت کوتاهی با تکیه بر تجربه خود به یکی از بهترین های تعمیرگاه رنو تهران تبدیل شود

جهت دریافت هزینه سرویس مگان 2000 با شماره 09128896509 تماس حاصل نمایید.

تمامی قطعاتی که در تعمیرگاه تخصصی رنو استفاده می شود اورجینال می باشد.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Buttonتماس با ایران رنو