تعمیر کولر مگان یکی از دغدغه های کسانی است که از این خودرو استفاده می کنند. یکی از خودرو هایی که در کشور ما نیز طرفداران زیادی را در طی سال های اخیر نسبت به خود جذب کرده است مگان می باشد که با توجه به این که از محبوبیت بالایی برخورد دار است و و افراد زیادی از این خودرو استفاده می کنند، بحث تعمیر قطعات آن نیز امروزه در بازار خودرو سازی حسابی داغ شده است. همان طور که شما هم می دانید هر خودرویی دارای بخش های مختلفی می باشد که همکاری تمامی این بخش ها به طور بهتر می تواند به عملکرد کلی خودرو نیز کمک کند.

یکی از مهم ترین بخش های مگان و یا هر خودروی دیگری کولر آن می باشد که تاثیر زیادی در ماشین ها دارد و نقش پر رنگی را ایفا می کند. کولر مگان نیز ممکن است مانند دیگر قطعات گاهی از اوقات دچار مشکلاتی شود و ما را مجبور به تعمیر کولر مگان کند. برای این که با تعمیر کولر مگان و عناوین دیگری مانند مقاومت کولر مگان، قیمت فن کولر مگان و ... بیشتر و هر چه بهتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می شود که در ادامه هم همراه با تعمیرگاه تخصصی مگان در تهران  بمانید.

تعمیر کولر مگان در تهران

پیش از آن که درباره ی تعمیر کولر مگان و یا مقاومت کولر مگان صحبت شود بهتر است با اجزای کولر خودرو و ویژگی های آن ها بیشتر آشنا شوید. کولر خودرو از بخش های مختلفی تشکیل شده است که در ادامه هر کدام از آن ها به شما معرفی شده اند: با تعمیرگاه رنو تهران همراه ما باشید.

جهت ثبت سفارش کلیک کنید

تعمیر تخصصی کولر مگان

کمپرسور: اولین مورد در ارتباط با بخش های مختلف کولر خودرو را می توان به کمپرسور باد اختصاص داد. شاید مهم ترین و اصلی ترین قطعه در کولر خودرو، کمپرسور آن باشد چرا که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. کمپرسور کولر خودرو در واقع وظیفه متراکم کردن گاز خنک کننده خودرو را بر عهده دارد که نیروی لازم جهت انجام این کار را از تسمه دینام ماشین دریافت می کند. تعمیرگاه تخصصی مگان

علائم بسیار زیادی هستند که می توانند عملکرد کمپرسور را به هم بزنند و برای این قطعه مشکلاتی ایجاد کنند. از جمله این عوامل می توان به خرابی رله کمپرسور، خراب شدن ترموستات، خراب شدن باتری خودرو و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. به این ترتیب اگر کمپرسور کولر خودروی شما دچار مشکل شده است بهتر است هر چه سریع تر نسبت به تعمیر کولر مگان اقدام کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر موتور مگان در تهران

کندانسور: یکی دیگر از قطعات بسیار مهم و حیاتی در کولر ماشین که می توان به آن اشاره کرد کندانسور می باشد که در تعمیر کولر مگان نیز نقش اساسی دارد. اگر بخواهیم وظیفه کندانسور را به زبان ساده بیان کنیم، باید بگوییم که کندانسور در واقع وظیفه خنک کردن را بر عهده دارد. این کار به این صورت انجام می شود که کندانسور ها هم درست به مانند رادیاتور خودرو عمل می کنند به طوری که گاز ورودی به آن ها تبدیل به مایع می شود و مایع تبدیل شده نیز با توجه به دمای پایینی که دارد، عمل خنک کاری را به خوبی انجام می دهد.

اواپراتور: مورد بعدی در رابطه با قطعات مختلف کولر ماشین که خرابی آن می تواند ما را مجبور به تعمیر کولر مگان کند، اواپراتور می باشد. اواپراتور در واقع قطعه ای است که گاز از طریق کندانسور به آن وارد می شود و پس از آن با توجه به ویژگی هايي که این قطعه ها دارند، تبخیر آب صورت می گیرد و در طی آن حرارت کابین خودرو گرفته می شود.

شیر انبساط: از دیگر قطعات مهم کولر خودرو که در تعمیر کولر مگان نیز نقش بسیار پر رنگی داشته است، شیر انبساط می باشد. شیر انبساط در واقع قطعه ای است که گاز ورودی از طریق کندانسور به اواپراتور را کنترل می کند و میزان آن را کم و یا زیاد می کند. یکی از علائم خرابی شدن شیر انبساط کولر خودرو، سر و صدای بیش از حد پس از روشن کردن کولر خودرو می باشد که در این صورت بهتر است اقدامات لازم را برای تعمیر کولر مگان انجام دهید.

iranautorepair

مرکز تخصصی تعمیر کولر مگان در تهران

تعمیر کولر مگان در تهران

تعمیر کولر مگان شرق تهران

مورد دیگری که درباره ی کولر مگان به طور مکرر تکرار شده است مقاومت کولر مگان می باشد. به طور کلی نکات بسیار مهمی برای بالا بردن مقاومت کولر مگان وجود دارند که می توانند ماندگاری و عمر کولر خودرو ی شما را بیش تر کنند تا مجبور به تعمیر کولر مگان نشوید. به عنوان مثال یکی از نکات بسیار مهم برای استفاده از کولر خودرو این است که بلافاصله پس از روشن کردن خودرو خود، کولر ماشین را روشن نکنید. این کار می تواند کولر خودرو را در طولانی مدت دچار مشکلاتی کرده و در پی آن شما مجبور به تعمیر کولر مگان شوید.

کسب اطلاعات بیشتر: تعویض تسمه تایم مگان با قطعات اورجینال

همچنین یکی دیگر از مواردی که می توان به آن اشاره کرد این است که استفاده از کولر در مدت طولانی مخصوصا در ترافیک و یا سر بالایی ها می تواند فشار بسیار زیادی را به موتور خودرو وارد کند و در نتیجه موتور خودرو آسیب ببیند. به این ترتیب بهتر است از کولر خودرو به مدت بسیار طولانی مخصوصا در سر بالایی ها استفاده نشود و یا به عبارتی دیگر کمی به آن استراحت دهید. همچنین بهتر است هنگامی که خودرو در تونل قرار می گیرد و یا در مکان هایی که هوا آلوده است، دکمه گردش داخلی کولر را فعال کنید.

تعمیر کولر مگان در تهران تحت نظر متخصصین باتجربه

iranautorepair

هزینه تعمیر کولر مگان

امید است مطالب بیان شده در طی تعمیر کولر مگان و همچنین مطالب دیگری نظیر مقاومت کولر مگان، قیمت فن کولر مگان و ... به اندازه کافی برای شما مفید بوده و در بالا بردن سطح آگاهی و اطلاعات شما در رابطه تعمیر کولر مگان موثر بوده باشد. برای اطلاع درباره ی قیمت فن کولر مگان به شما توصیه می شود که حتما به سایت ایران رنو سری بزنید. ایران رنو یکی از با سابقه ترین و بهترین شرکت های خودرویی می باشد که کارشناسان و متخصصان حرفه ای و خبره ای در این شرکت مشغول به کار هستند و همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

کسب اطلاعات بیشتر: تعمیر تخصصی گیربکس مگان

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Buttonتماس با ایران رنو