انجام سرویس دوره ای مگان یکی از ضروری ترین کارها برای دارندگان خودرو مگان 1600 و 2000 می باشد. این کار یکی از بهترین روش ها برای حفظ سلامت و طول عمر خودرو می باشد. اگر در زمان مشخص شده این کار صورت نگیرد عملکرد خودرو کاهش یافته و طبیعتا طول عمر آن نیز کاهش پیدا می کند. با انجام سرویس دوره ای مگان در زمان های مشخص می توانید از مشکلات بزرگ و پر خرج جلوگیری کنید. اگر شما نیز صاحب خودرو مگان هستید در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد نحوه انجام و هزینه های سرویس دوره ای مگان به بحث و بررسی بپردازیم.

اهمیت سرویس دوره ای مگان 1600 و 2000

تمامی خودرو های ایرانی و خارجی هر از چند گاهی نیاز به سرویس دوره ای دارند. خودرو را همانند یک انسان در نظر بگیرید که هر ساله نیاز به چکاب دارد تا از بروز مریضی های احتمالی جلوگیری کند. خودرو نیز در مدت زمان های تعیین شده می بایست به طور کامل چکاب شود و قطعاتی از آن که دیگر بی مصرف هستند عوض شده و دیگر بخش ها نیز بازدید شود.

یکی از مشکلات اساسی دارندگان خودرو این است که زمان دقیق سرویس دوره ای مگان را فراموش می کنند. این مشکل را ایران رنو برای شما حل کرده است. با مراجعه به بهترین تعمیرگاه مگان در تهران یعنی ایران رنو می توانید زمان مراجعه بعدی خود را از طریق پیامک دریافت کنید و نگران فراموشی سرویس دوره ای خودرو خود نباشید.

جهت ثبت سفارش کلیک کنید

خدمات سرویس دوره ای مگان در ایران رنو

برخی از خدماتی که توسط مجموعه ایران رنو صورت می پذیر به شرح زیر می باشد:

  • تعویض روغن و فیلتر روغن و فیلتر هوا : بین ۵ تا ۷ هزار کیلومتر
  • تعویض فیلتر اتاق: هر ۲۰ هزار کیلومتر
  • تعویض فیلتر بنزین: هر ۴۰ هزار کیلومتر
  • تعویض شمع موتور: با در نظر گرفتن شرایط ترافیکی
  • آچارکشی: هر ۸۰ هزار کیلومتر
  • تعویض روغن گیربکس اتوماتیک: هر ۲۰ هزار کیلومتر سطح و کیفیت روغن گیربکس بررسی می شود

نکته مهم: تعویض روغن گیربکس مگان صرفا در سرویس دوره ای ها انجام نمی شود و بهتر است هر 40 هزار کیلومتر روغن گیربکس را به طور کامل با دستگاه تخلیه کنید.

توجه داشته باشید در هر مرتبه سرویس دوره ای مگان در صورتی که زمان تعویض روغن رسیده بود حتما همراه با تعویض روغن موتور، فیلتر روغن را هم برای افزایش طول عمر موتور تعویض کنید. و همین طور در صورت تعویض به موقع فیلتر ها می توانیم سهم زیادی در کاهش آلودگی شهرمان داشته باشیم.

بهترین تعمیرگاه برای سرویس دوره ای مگان

انتخاب یک تعمیرگاه مناسب برای سرویس دوره ای خودرویتان بسیار مهم است. چرا که قرار است حداقل 4 سال خودرو تضمین شده حرکت کند. بهترین تعمیرگاه رنو در تهران که در حال حاضر در حال فعالیت بر روی تمامی خودروهای رنو می باشد تعمیرگاه ایران رنو است. برای دریافت اطلاعات و یا نوبت می توانید همین حالا با شماره 09128896509 تماس حاصل نمایید و نوبت خود را دریافت کنید.

iranautorepair

بهترین مرکز سرویس دوره ای مگان در تهران

سرویس دوره ای مگان در تهران

هزینه سرویس دوره ای مگان در تهران

مهم ترین و پر اهمیت ترین سوال مشتریان در زمینه سرویس دوره ای مگان این است که هزینه آن چقدر است. در بخش های پیشین در مورد خدماتی که یک مجموعه برای سرویس دوره ای خودرو شما ارائه می دهد را بیان کردیم. تمامی خدمات نیازمند قطعات و روغن مورد نظر می باشند که هزینه آن ها به قیمت روز محاسبه می شود. علاوه بر آن هزینه سرویس دهی و اجرت کار نیز با توجه به تعرفخ تعیین شده توسط اتحادیه می باشد. شما عزیزان برای دریافت هزینه سرویس دوره ای مگان در تهران می توانید همین حالا با شماره های درج شده تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

اگر سرویس دوره ای مگان به موقع انجام نشود چه اتفاقی می افتد؟

۱- تعویض به موقع تسمه تایم از پاره شدن آن در حین حرکت پیشگیری می کند. در صورت پارگی تسمه تایم سوپاپ ها به پیستون برخورد کرده و کج می شوند.

۲- بررسی به موقع باتری خودروی مگانباعث حفظ سلامت دینام می شود. بنابراین چک کردن به موقع باتری می تواند عملکرد جریان الکتریکی خودرو را تقویت کند.

۳- بررسی زود هنگام سیستم برقی خودروی مگان، فیوزها و سایر قطعات آی سی از بروز مشکلات جدی پیشگیری می کند.

نکات مهم در مورد سرویس دوره ای مگان

۱- انتخاب تعمیرگاه مناسب برای انجام سرویس دوره ای مگان نکته ای است که باید به آن توجه کنید. با انتخاب ایران رنو می توانید با خیال آیسوده خودروی خود را به تعمیرکاران بسپارید و از رانندگی در جاده ها لذت ببرید.

۲- استفاده از قطعات اورجینال به دوام بیشتر و عملکرد بهتر آنها کمک می کند.

۳- به استفاده از روغن های مرغوب و با کیفیت توجه کنید تا عمر قطعات افزایش یابد.

۴- انجام سرویس های دوره ای مهم مگانرا در کیلومترهای تعیین شده فراموش نکنید. این کار موجب صرفه جویی در هزینه های تعمیرات و نگهداری خودرو می شود!

سرویس دوره ای تمامی خودروهای رنو در تهران تحت نظر متخصصین باتجربه

iranautorepair

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Buttonتماس با ایران رنو