در صورتی که صاحب یکی از خودرو های ساخت شرکت کیا باشید، احتمالا به دنبال نمایندگی کیا در تهران هم هستید. در بازار خودرویی ایران به علت تحریم ها و ممنوعیت واردات، در مورد خودرو های خارجی تنوع زیادی وجود ندارند و صرفا یکسری از انواع خودرو ها که از قبل وارد شده اند را با هم شاهد هستیم. برای مثال یکی از شرکت هایی که از قدیم در ایران فعال بوده است و خودرو های خود را به بازار ایران عرضه کرده است، شرکت کره ای کیا میباشد. اگر که به دنبال این هستید که بیشتر در مورد کیا و خودرو های آن در ایران اطلاعات کسب نمایید، و یا اگر که صاحب یکی از انواع خودرو های کیا هستید، در ادامه بحث نمایندگی کیا در تهران هم همراه تعمیرگاه تخصصی کیا باشید تا با مطالبی مثل نمایندگی کیا سراتو در تهران، نمایندگی کیا سورنتو در تهران، نمایندگی کیا اسپورتیج در تهران، نمایندگی کیا کادنزا در تهران، نمایندگی کیا اوپتیما در تهران، نمایندگی کیا ریو در تهران، نمایندگی کیا اوپیروس در تهران، نمایندگی کیا موهاوی در تهران و در کل نمایندگی کیا در تهران نیز آشنا شوید.

جهت ثبت سفارش کلیک کنید

نمایندگی کیا در تهران

پیش از این که در مورد نمایندگی کیا در تهران یا نمایندگی کیا سراتو در تهران صحبت کنیم، بیاید تا کمی مشخصات شهر تهران را مروری کنیم. تهران پرجمعیت‌ ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. این شهر در سرشماری سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۸٬۶۹۳٬۷۰۶ تن جمعیت داشته است و براساس برآورد سال ۲۰۱۸ سازمان ملل متحد، ۳۸ مین شهر پرجمعیت جهان و پرجمعیت‌ ترین شهر غرب آسیا میباشد. کلان‌شهر تهران نیز دومین کلانشهر پرجمعیت خاورمیانه است. از دید ناهمواری‌های طبیعی، تهران به دو ناحیهٔ دشتی و کوهپایه‌ایِ البرز تقسیم می‌شود و گسترهٔ کنونی آن از ارتفاع ۹۰۰ تا ۱۸۰۰ متری از سطح دریا امتداد یافته‌ است. در صورتی که شما هم ساکن شهر تهران هستید و صاحب یکی از خودرو های کیا، به شما توصیه می شود که برای انجام هر گونه فعالیت در مورد خودرویتان، به سایت تعمیرگاه کیا در تهران یا همان مجموعه خودرویی معتبر ایران مراجعه نمایید.

iranautorepair

نمایندگی کیا تهران

تعمیر گیربکس اتوماتیک کیا در تهران

 اما در مورد خود شرکت کیا در بحث نمایندگی کیا در تهران هم باید گفت که امروزه Kia بیش از 1.4 میلیون خودرو در سال تولید می‌کند. فرایند تولید و مونتاژ آن‌ها در 8 کشور مختلف انجام می‌شود. این خودروها از طریق شبکه ای متشکل از 3000 توزیع ‌کننده و فروشنده که 172 کشور را تحت پوشش خود دارند، مثل نمایندگی کیا در تهران فروخته و خدمات‌رسانی می‌شوند. بیش از 40000 نفر در شرکت کیا مشغول به فعالیت هستند. درآمد سالیانه شرکت در حدود 49.89 میلیارد دلار برآورد شده‌است. Kia در کشور خواستگاه خود، یعنی کره جنوبی، سه کارخانه اصلی مونتاژ خودرو (هوسانگ، سوهاری و کوانکجو) یک مرکز تحقیق و توسعه جهانی (واقع در نامیانگ و دارای 8000 تکنسین) و یک مرکز تحقیق و توسعه محیطی اختصاصی دارد. در قسمت پایینی این پاراگراف به یکسری از خدمات و فعالیت هایی مراقبتی و تعمیراتی، و خدماتی که نمایندگی کیا در تهران معتبر یا همان نمایندگی کیا سورنتو در تهران، باید به مشتریان و شما عزیزان ارائه شوند اشاره هایی شده است. برخی از خدماتی که در تعمیرگاه تخصصی ایران ارائه می شوند عبارت اند از:

نمایندگی کیا و تعمیرگاه مرکزی کیا در تهران

iranautorepair

خدمات تعمیرگاه مرکزی کیا

 • رفع کوبش.
 •  استفاده از قطعات اوریجنال و شرکتی کیا که یکی از وظایف اصلی نمایندگی کیا در تهران است.
 •  تعمیرات و تعویض تخصصی قطعات برق.
 •  فعال سازی، تعمیر یا تعویض آن ها در صورت نیاز.
 •  تعمیر و تعویض کامل موتور.
 • استفاده از مکانیک های چیره دست و متخصصین حرفه ای خودرو های کیا در نمایندگی کیا در تهران.
 •  استفاده از دیاگ اصلی و اورجینال شرکت کیا.
 • یادآوری و انجام سرویس های دوره ای خودرو.
 •  عیب یابی حرفه ای با استفاده از دستگاه CLP تعویض قطعات مصرفی مثل شمع و تسمه های خودرو در نمایندگی کیا در تهران.
 •  تعویض روغن و روغن هیدرولیک.
 • تعمیر و تعویض فنر ها و کمک فنر ها.
 • میزان کردن فرمان و برطرف کردن مشکلات آن.
 • تعمیر یا تعویض دینام خودرو.
 •  عیب یابی و رفع عیب خودرو.
 •  تعویض قطعات مصرفی مثل لنت، تسمه تایم، تیغه برف پاک کن و… در نمایندگی کیا در تهران.
 •  استفده از قطعات اصلی و اورجینال شرکت کیا.
 •  تعمیر یا در صورت نیاز تعویض قطعات سیستم برقی خودرو.
 •  فعال سازی، تعمیر یا در صورت لزوم تعویض آپشن های خودرو.
 •  تعویض روغن موتور و روغن گیربکس اتوماتیک و دستی.
 •  استفاده از دیاگ تخصصی و اصلی شرکت کره ای کیا.
 •  تعمیر یا تعویض قطعات سیستم تعلیق.
 •  تعمیر یا تعویض گیربکس.
 • و دیگر خدمات نمایندگی کیا در تهران .
سوالات متداول

جهت دریافت آدرس به بخش تماس با ما مراجعه کنید و یا با شماره 09128896509 تماس حاصل کنید.

جهت دریافت آدرس به بخش تماس با ما مراجعه کنید و یا با شماره 09128896509 تماس حاصل کنید.

نمایندگی کیا سراتو در تهران

در مورد نمایندگی کیا سراتو و یا تعمیرگاه تخصصی کیا سراتو در تهران و در کل خودروی سراتو در بحث نمایندگی کیا در تهران این را باید بدانید که در سال 2003، کیا موتور یک سدان شهری با نام سراتو را طراحی و به تولید انبوه رساند که ظاهری متفاوت با سایر محصولات این شرکت داشت. این سدان کوچک پس از عرضه به بازارهای جهانی با استقبال نسبتا خوبی مواجه شد که باعث شد کیا در سال 2008 نسل جدیدی از این خودرو را به بازار معرفی کند.

نمایندگی کیا سورنتو در تهران

کیا سورنتو خودرویی در کلاس شاسی بلند متوسط که امکانات نسبتا خوبی از نسلهای اول تا جدیدترین مدل های خود داشته است. این خودرو از سال 2002 تا به حال در حال تولید است و با توجه به استقبال خوبی که از آن شده , تولید این خودرو همچنان ادامه دارد. مزایای کیا سورنتو هم عبارت اند از کیفیت ساخت، امکانات رفاهی، آپشن‌هایی بیشتر از سانتافه، بازار دست‌ دوم، ردیف سوم صندلی‌ها، بهبود آپشن‌های‌ استاندارد. معایب کیا سورنتو هم که برای اعمال نگهداری و تعمیراتی آن می توانید به نمایندگی سورنتو در تهران یا همان نمایندگی کیا در تهران مراجعه کنید عبارت اند از شتاب، عملکرد، و واردات محدود.

نمایندگی کیا اسپورتیج در تهران

خودروهای نسل سوم یا همان کیا اسپورتیج SL با موتورهای مختلف عرضه شدند. سال 2014 هم فیس لیفتی از این نسل ارائه شد که در آن طراحی چراغ‌های جلو و مه‌شکن‌ها تغییر کرده بود. Kia Sportage سال 2011 عنوان خودروی سال اسلواکی و خودروی برتر بین‌المللی سال را دریافت کرد. براى انجام هر گونه خدمات برای خودروی سورنتوی خود میتوانید به نمایندگی کیا اسپورتیج در تهران و  سایت تعمیرگاه تخصصی ایران یا همان نمایندگی کیا در تهران ایران مراجعه نمایید.

نمایندگی کیا کادنزا در تهران

کیا کادنزا که برای تعمیرات و نگهداری های دوره ای آن می توانید به نمایندگی کیا کادنزا در تهران، یا اگر دقیق تر بخواهیم بگوییم به نمایندگی کیا در تهران مراجعه نمایید. خودرویی است که از سال ۲۰۱۰ ساخت آن در کیا موتورز آغاز شد. موتور مدل ۲۰۱۱ آن دارای موتور ۳٫۵ لیتری می‌باشد که قادر به تولید ۲۹۳ اسب بخار می‌باشد و دارای یک گیربکس ۶ دندهٔ اتوماتیک می‌باشد. این ماشین محور جلو می‌باشد و مصرف سوخت آن در هر صد کیلومتر ۹٫۵ می‌باشد و صفر تا صدی معادل ۶٫۵ به‌طور میانگین دارد.

نمایندگی کیا اوپتیما در تهران

یکی از موضوعات مهم برای صاحبین خودرو های کیا اوپتیما، شناخت یک نمایندگی کیا اوپتیما در تهران یا همان نمایندگی کیا در تهران است. کیا اپتیما یک سدان میان سایز است که از سال ۲۰۰۰ وارد سبد تولیدات شرکت کیا موتورز شد و تاکنون پنج نسل از آن به بازارهای جهانی راه پیدا کرده است. این محصول که با نام‌های کیا K5 و لوتزه نیز در برخی بازارها شناخته می‌شود، ابتدا با نسخه فیس لیفت نسل دوم خود در بازار کشورمان حضور یافت و موفق شد شمار نسبتا زیادی از مشتریان را به سوی خود جلب کند.

نمایندگی کیا موهاوی در تهران

این را هم در مورد نمایندگی کیا موهاوی در تهران و در مورد خودروی موهاوی بدانید که زمانی که شرکت کیا موهاوی را معرفی کرد و به دلیل نوآوری و بهره‌ مندی از سیستم محرک قدرتمند، توانست رکورد فروش قابل توجهی در بسیاری از کشورها به ثبت برساند موهاوی پس از ورود به بازار ایران هم توانست نظر مصرف‌ کنندگان را به خود جلب کند و طی سال‌ های عرضه میزان فروش قابل توجهی داشته باشد. اما این شاسی‌ بلند به کار خود پایان داده و دیگر به کشور وارد نمی ‌شود تا مدل های موجود در کشور آن تبدیل به یک انتخاب جذاب در بازار خودروهای کارکرده وارداتی شود.

نمایندگی کیا ریو در تهران

یکی از قدیمی ترین خودرو های کیا در ایران که برای انجام هرگونه خدمات آن، می توانید از طریق نمایندگی کیا ریو در تهران یا همان نمایندگی کیا در تهران اقدام نمایید، خودروی ریو است. سال ۱۳۸۴ بود که شرکت خودروسازی سایپا خودروی جدید به نام کیا ریو را وارد خطوط تولید خود کرد، خودرویی که توانست سر و صدای زیادی به پا کرده و نظر خیلی‌ها را به خود جلب کند. این خودرو را سال ۲۰۰۰ شرکت کیا وارد بازار کرده بود و نمونه‌ای که برای تولید و فروش در ایران انتخاب شد، فیس لیفت نسل اول آن محسوب می‌شد.

نمایندگی کیا اپیروس در تهران

کیا اپیروس که برای تعمیرات آن می توانید به نمایندگی کیا اوپیروس در تهران، نمایندگی کیا در تهران و یا همان تعمیرگاه تخصصی ایران مراجعه نمایید، یک سدان سایز بزرگ لوکس است که در فاصله سال‌های 2002 تا 2010 توسط کیا به تولید می‌رسید. کیا اپیروس برادر ناهمسان هیوندای آزرا محسوب می‌شود که از نظر مشخصات فنی، شباهت‌های زیادی را می‌توان بین این دو خودرو مشاهده کرد. کیا اپیروس طی دوران حیات خود مورد فیس لیفت نیز قرار گرفت و نسخه‌های وارد شده به بازار ایران از نوع پسا فیس لیفت محسوب می‌شوند.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Buttonتماس با ایران رنو