زمان تعویض روغن موتور ال 90، هزینه تعویض، زمان تعویض و معرفی بهترین روغن موتور برای ال نود در ایران رنو.

با معرفی بهترین مرکز تعویض روغن موتور ال 90 در خدمت شما هستیم. یکی از مهم ترین فرایندهای نگهداری از خودرو تعویض روغن آن در زمان مناسب می باشد. دارندگان خودرو ال نود می دانند که می بایست در زمان های مشخصی به تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنند و اقدام به تعویض روغن موتور نمایند. اگر دارای خودرو ال نود هستید و می خواهید اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید در این مقاله با تعمیرگاه تخصصی ال 90 همراه باشید.

تعویض روغن موتور ال 90

روغن موتور یک ترکیب چند کاربردی است که در عملکرد خودرو نقش بسیار مهمی دارد. با دانستن میزان اهمیت این روغن حساسیت زمان تعویض آن برای شما بیشتر می شود. بدون وجود روغن موتور تقریبا توان حرکتی خودرو از آن گرفته می شود. چرا که این روغن در حکم یک روان کننده است که باعث می شود قطعات موتور به درستی حرکت کند. 

تقریباً و در اکثر موارد یک روغن موتور با کیفیت از مجموع دو ماده روغن پایه و موادی که در حین تولید اضافه می گردد تولید می شود. در ترکیب این دو ماده اولیه حدود ۸۰ تا ۹۵ درصد روغن موتور از روغن پایه که خود از نفت خام و یا منابع معدنی تهیه شده است، می باشد. البته لازم به ذکر است که فرایند تولید روغن پایه از نفت خام کمی پیچیده است و مقرون به صرفه نمی باشد.

در سالیان اخیر تولید روغن های پایه سنتزی حضور پررنگی پیدا کرده است. بسیاری از تولید کنندگان روانکار ترجیح می دهند که از ترکیبات سنتتینک به جای روغن پایه های معدنی استفاده نمایند. لازم به ذکر است درحال حاضر به علت نوع و ساختاری که در ترکیب سنتزی وجود دارد، تولید آن در کشور امکان پذیر نمی باشد.

 

جهت ثبت سفارش کلیک کنید

بهترین روغن موتور برای ال 90

نوع روغنی که استفاده می شود در عملکرد خودرو بسیار موثر است. روغن موتور از نظر ساختاری به سه دسته تقسیم بندی می شوند. سینتیک، نیمه سینتیک و معدنی.  به روغن موتور معدنی مینرال گفته می شود. طبیعتا از نظر کیفیت روغن موتور سینتیک از دو دسته دیگر بالاتر می شود. برای تعویض روغن موتور ال نود با بالاترین کیفیت بهتر است به یک تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید تا از کیفیت کار اطمینان داشته باشید. ایران رنو آماده ارائه خدمات می باشد.

بهترین برند روغن موتور ال 90

از برندهای خارجی برندهای:

  • روغن موتور کاسترول
  • روغن موتور توتال
  • روغن موتور ادینول
  • روغن موتور الف
  • روغن موتور لیکومولی

و از روغن موتور ایرانی برندهای:

  • بهران سوپر پیشتاز
  • روغن موتور ایرانول
  • روغن موتور کاسپین
  • روغن موتور اسپیدی
  • روغن موتور سوپر پایا

بهترین روغن موتور برای ال ۹۰ در بازار ایران می باشد.

زمان تعویض روغن موتور ال نود

توصیه می گردد در هر ۸ الی ۱۰ هزار کیلومتر برای خودرو ال نود روغن موتور تعویض گردد. همچنین اگر خودرو شما در شرایط سخت جوی مورداستفاده قرار می گیرد و یااکثراً درجا کارمیکند نیاز است هر ۵۰۰۰ کیلومتر فیلتر روغن نیز تعویض گردد.

 

iranautorepair

تعویض روغن موتور ال نود با روغن اصلی

تعویض روغن موتور ال 90

روغن موتور ال نود چند لیتر است؟

حجم روغن موتور با توجه به ظرفیت و نوع موتور متفاوت است. خودر ال 90 با تعویض فیلتر 4.7 لیتر و بدون تعویض فیلتر دارای 4.3 لیتر روغن موتور نیاز دارد. روغن موتور ال ۹۰ طبق دفترچه راهنمای این خودرو نیز ویژگی ها و خاصیت های مختلفی دارد که در اینجا قرار است آنها را بررسی کنیم. کارشناسان “یزدان اویل” در کنار شما هستند تا بهتر از خودرویتان محافظت کنید. از لحاظ سطح کیفی خودرو ال ۹۰ باید از روغن موتورهای 10W40 استفاده کند اما در فصول سرد می‌توان از روغن موتورهای 5W30 برای خودرو ال نود استفاده کرد.

تعویض روغن موتور ال نود در تهران

ایران رنو یکی از تعمیرگاه های معتبر در زمینه خدمات خودروهای رنو می باشد که همواره بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. تیم تعمیرگاه ایران رنو گروهی کارشناسان متخصص و باتجربه می باشد که می توانید تمامی خدمات مورد نظر خود را از تعمیرگاه تخصصی رنو دریافت کنید. برای دریافت نویت و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات کاری با شماره 09128896509 تماس بگیرید.

تعویض روغن موتور تمامی خودروهای رنو در تهران تحت نظر متخصصین باتجربه

iranautorepair

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Buttonتماس با ایران رنو