وبلاگ

نمایندگی رنو در تهران

نمایندگی رنو در تهران

نمایندگی رنو در تهرن کجاست؟ اگر دارای خودرو رنو باشید حتما برای شما هم پیش آمده است که نیاز به تعمیر و یا سرویس خودرو داشته باشید و در نتیجه می بایست به یک نمایندگی مراجعه کنید. رنو خودرو ساخت فرانسه می باشد که در ایران طرفداران زیادی دارد چرا که به واسطه حضور مگان و ال نود این برند تبدیل به یک خودرو اقتصادی شده است. در واقع با قیمت مناسب می توانید یک خودرو خارجی داشته باشید. نمایندگی رنو دارای خودروهای متعددی است. مگان، ال نود، ساندرو، سیمبل، تالیسمان، کولیوس، کپچر، داستر، لتیتود و فلوئنس همگی عضوی از خانواده رنو می باشند که برای تعمیر و یا سرویس آن ها نیاز به یک نمایندگی رنو در تهران خواهید داشت.

جهت ثبت سفارش کلیک کنید

بهترین نمایندگی رنو در تهران

تعمیرگاه های مختلفی به صورت خصوصی با نام نمایندگی رنو فعالیت می کنند که هریک خدمات خاص مربوط به خود را دارند. اگر سری به گوگل بزنید متوجه می شوید که این خودرو در ایران بسیار پرکاربرد است. یکی از بهترین گزینه ها با عنوان نمایندگی رنو در تهران ایران رنو می باشد که چندین سال است در زمینه تعمیر و سرویس خودروهای رنو فعالیت می کند. ایران رنو تمامی خدماتی که یک مشتری نیاز دارد را در اختیار وی قرار می دهد. برخی از خدمات بهترین نمایندگی رنو در تهران به شرح زیر می باشد:

  • سرویس خودروهای رنو
  • تعمیر موتور رنو
  • تعمیر گیربکس رنو
  • تعمیر جلوبندی رنو
  • افزودن آپشن به خودروهای رنو
  • رفع مشکلات برقی رنو
  • دیاگ اصلی 

 

iranautorepair

نمایندگی رنو در تهران

نمایندگی رنو در تهران

نمایندگی رنو شرق تهران

ایران رنو، بزرگترین تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران در زمینه تعمیر و سرویس خودروهای رنو آماده ارائه خدمات می باشد. این نمایندگی در شرق تهران واقع در حکیمیه، بلوار بابائیان، خیابان پنجم شیدایی، کوچه هفتم شمالی، پلاک 10 است. برای مراجعه و یا دریافت نوبت می توانید با شماره 09128896509 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *