تعمیر جلوبندی ساندرو

برای تعمیر جلوبندی ساندرو به کجا مراجعه کنیم؟ هزینه تعمیر جلوبندی رنو ساندرو چقدر است؟ با معرفی یک تعمیرگاه تخصصی معتبر در زمینه تعمیر جلوبندی خودروهای رنو که از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می کند در خدمت شما هستیم. طبیعتا تعمیر خودروهای خارجی نیازمند یک تعمیرکار متخصص است که از نتیجه کار اطمینان داشته باشید و خرابی دیگری به بار نیاورد.

جلوبندی ساندرو استپ وی به این سادگی خراب نمی شود مگر اینکه در جاده های بدی رانندگی کرده باشید که پستی بلندی های زیادی دارد. در مورد هزینه تعمیر جلوبندی ساندرو نیز می بایست در ابتدا خودرو بررسی شود و خرابی های آن مشخص گردد و سپس در مورد هزینه های آن صحبت کنیم. با تعمیرگاه تخصصی ساندرو همراه ما باشید.

شما می توانید برای تعمیر جلوبندی ساندرو استپ وی به این مرکز مراجعه کنید

شماره تماس: 09128896509

021-77785115

وب سایت: iranautorepair.com

 

جهت ثبت سفارش کلیک کنید

علائم خرابی جلوبندی ساندرو چیست؟

از نشانه های خرابی جلوبندی ساندرو که لازم است در صورت مشاهده به ایران رنو مراجعه کنید به شرح زیر می باشد:

  • سواری خشک و سفت
  •  روغنی بودن قطعات سیستم جلوبندی
  • اختلالات فرمان خودرو
  •  خرابی سیستم تعلیق
  • آج ‌های ناهمگون بر روی تایرها و . . . 

مطالعه بیشتر: هزینه تعمیرگیربکس ساندرو

دلایل خرابی جلوبندی ساندرو

۱ . خرابی دیسک های ترمز

خراب بودن دیسک های ترمز از علل خرابی جلوبندی خودرو است. اگر موقع ترمز گرفتن لرزش ها و تکان های شدیدی به وجود آید، نشان دهنده این است که دیسک های ترمزها خراب شده اند و از حالت استاندارد خارج شده اند و باید آن ها را عوض کرد.  لرزش های ایجاد شده توسط دیسک های ترمز می تواند روی جلوبندی خودرو تاثیر بگذارد و موجب نقص آن ها شود.

 ۲ . خرابی سیبک های خودرو

یکی دیگر از دلایل خرابی سیستم جلوبندی خودرو، نقص در سیبک ها است. وقتی که سیبک ها خراب می شود و نمی تواند به خوبی در جای خود حرکت کند، می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در سیستم جلوبندی شود. سیبک ها نباید حرکتی عمودی داشته باشند. خرابی سیبک ها می تواند منجر به لرزش خودرو هنگام فرمان گیری شود که به جلو بندی آسیب می رساند.

۳ . ساییدگی یا بالانس نبودن لاستیک ها

در اولین مرحله از  نگهداری از جلوبندی خودرو باید لاستیک ها خودرو را چک کنیم. در بررسی لاستیک ها باید ابتدا میزان باد لاستیک ها و بعد میزان آج آنها را اندازه گیری کنیم. ساییدگی لاستیک ها می تواند آسیب های زیادی را به سیستم جلوبندی خودرو وارد کند، به دلیل این که لاستیک کهنه لرزش بیشتری به وجود می آورد. لاستیک های جلوی خودرو بیشترین تاثیر را در این زمینه دارند به همین دلیل باید نسبت به ساییدگی لاستیک های جلو حساس بود. عامل دیگری که مسبب خرابی جلوبندی خودرو است تفاوت در اندازه آج لاستیک ها است.

 ۴ . نامتعادل بودن میله تعادل

میل تعادل در خودرو نقش تقسیم نیروی گشتاور در سر پیچ ها و حفظ تعادل خودرو را دارد. این میله از چرخیدن  زیاد خودرو به یک سمت در پیچ ها جلوگیری می کند. این میله توسط دو بوش نگهداری می شود، اگر این بوش ها خراب شوند، غربیلک فرمان می لرزد و به اصطلاح فرمان می زند. که این مورد آسیب جدی به جلو بندی خودرو وارد می کند.

۵ . خرابی کمک فنرها

یکی از مهم ترین بخش های خودروها کمک فنر ها هستند که وظیفه خطیری در مهار ضربات جاده برعهده دارند. اگر کمک فنرها خراب شود، لرزش های شدیدی در خودرو به وجود می آید و این لرزش ها روی سیستم جلو بندی نیز تاثیر گذار است.

 ۶ . بالانس نبودن چرخ ها

 بالانس نبودن چرخ ها از دیگر دلایل خرابی جلوبندی خودرو است. بالانس نبودن چرخ ها موجب لرزش در فرمان خودرو می شود و حتی ممکن است باعث ایجاد عیب های دیگری نیز در خودرو گردد.

تعمیرگاه تخصصی رنو با کادری مجرب و با دانش آماده خدمت رسانی تضمینی در این زمینه به شما عزیزان می باشد .

iranautorepair

بهترین مرکز تعمیر جلوبندی ساندرو در تهران

هزینه تعمیر جلوبندی ساندرو استپ وی

علت خرابی بلبرینگ چرخ ها چیست؟

بلبرینگ ها اگر جنس اورجینال باشند و ضربه ای به آن ها وارد نشود به سادگی خراب نمی شوند. بلبرینگ چرخ های رنو ساندرو نیز از جنس خوبی می باشد و ممکن است با تصادف و یا چاله های گود خراب شود و نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد.

هزینه تعمیر جلوبندی ساندرو در تهران

هزینه تعمیرات و تعویض قطعات جلو بندی و دیگر بخش های خودرو های رنو در این مرکز تعمیرگاهی براساس مصوبه های قانونی خواهد بود . لذا ما به شما تضمین می دهیم که در صورت مراجعه به تعمیرگاه تخصصی ایران رنو هیچ گونه هزینه اضافی از شما عزیزان گرفته نخواهد شد.

 

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Buttonتماس با ایران رنو