برای تعمیر پمپ بنزین ال90 به کجا مراجعه کنیم؟ در خودروهای بنزینی برای انتقال بنزین از باک به موتور نیاز به پمپ وجود دارد که گاها ممکن است این پمپ خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. پیش از این پمپ بنزین ها مکانیکی بود و عیبی که این قطعه داشت این بود که بعد از کار کردن طولانی پمپ بنزیم داغ می کرد و دیگر عمل پمپ کردن را انجام نمی داد. اما این روزها از پمپ بنزین های برقی استفاده می شود.

در خودرو ال نود نیز از پمپ بنزین استفاده شده است تا فشار بنزین پشت سوزن انژکتور قرار گیرد. برای تعمیر پمپ بنزین ال 90 می توانید به مجموعه تعمیرگاه تخصصی ال 90 مراجعه کنید و مشکل را حل کنید. تعمیرگاه ایران رنو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

جهت ثبت سفارش کلیک کنید

علت خرابی پمپ بنزین ال90

علل مختلفی برای خرابی پمپ بنزین ال90 وجود دارد که می تواند بر روی کارکرد خودرو تاثیرگذار باشد. برخی از علل خرابی پمپ بنزین ال90 به شرح زیر می باشد. برای تعمیر پمپ بنزین ال90 با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 • رانندگی با سوخت کم

اگر هنگام رانندگی از سوخت کمی استفاده کنید، پمپ بنزین داغ و خراب می‌شود و به دلیل پایین بودن این مقدار سوخت، فیلتر های سوخت رسانی کثیف و در نهایت مسدود خواهند شد.

 • سوختن فیوز پمپ

جای فیوز ها در جعبه فیوز خودرو است و یکی از همین فیوز ها به پمپ بنزین تعلق دارد. حال زمانی که فیوز آن دچار خرابی شود، پمپ بنزین هم در نهایت درست کار نخواهد کرد.

 • بنزین نامرغوب و بی کیفیت

استفاده از بنزین بد و بی کیفیت از جمله عوامل بسیار موثر در خرابی پمپ بنزین است سبب می‌شود تا وضعیت پمپ در شرایط بدی قرار گرفته و آلودگی به سمت پمپ جذب شود.

تعویض شمع ال نود در تهران

iranautorepair

بهترین مرکز تعمیر خودرو ال 90

علائم خرابی پمپ بنزین ال90 چیست؟

حال که عوامل مختلف خرابی این قطعه را شناختید، بهتر است تا علائم خرابی پمپ بنزین ال ۹۰ را نیز بشناسید. برای تعمیر پمپ بنزین ال90 می توانید به تعمیرگاه تخصصی ایران رنو مراجعه کنید. علائم خرابی پمپ بنزین ال90 عبارتند از:

 • کاهش عملکرد مطلوب پدال گاز

یکی از متداول ترین علائم خرابی پمپ بنزین است که در فشردن پدال گاز مشخص می‌شود. در این حالت، خودرو به درستی گاز نمی‌خورد و عملکرد موتور کاهش پیدا می‌کند.

تعویض تسمه تایم ال90

 • بالا رفتن دمای موتور

بالا رفتن بخار از موتور خودرو یکی دیگر از علائم مختلف خرابی پمپ بنزین است چرا که افزایش بنزین در موتور به پمپ بنزین فشار می‌آورد.

 • استارت زدن سخت

با استارت زدن خودرو پمپ بنزین هم شروع به کار می‌کند و استهلاک زیادی را برای این قطعه به وجود می‌آورد. حال اگر پمپ بنزین دچار مشکل باشد، استارت خوردن خودرو با مشکل مواجه می‌شود.

 • خروج صدا از پمپ بنزین

شندین صداهایی مانند ویز-ویز از پمپ بنزین هنگامی که استارت را می‌زنید نشان دهنده خرابی در این قطعه می‌باشد. همچننی، صدای قُل قُل هم می‌تواند از این قطعه شنیده شود.

 • کاهش قدرت موتور

زمانی که در سربالایی هستید و یا قصد گرفتن شتاب دارید اگر موتور به درستی کار نکند و دچار ضعیفی باشد نشان دهنده خرابی پمپ بنزین ال ۹۰ است که باید به سرعت مورد بررسی قرار گیرد.

 • روشن نشدن خودرو

از علائم صدرصدی خرابی پمپ بنزین که در مرحله آخر به شما نشان می‌دهد این است که خودرو روشن نمی‌شود و با استارت خوردن عکس العملی از خود نشان نمی‌دهد.

 • افزایش مصرف سوخت

اگر مصرف سوخت خودرو شما به شدت غیر عادی است و شکی بابت خرابی دیگر قطعات ندارید، به سراغ پمپ بنزین بروید. افزایش مصرف سوخت نیز از دیگر علائم خرابی پمپ بنزین ال ۹۰ است.

 • پرش موتور

پریدن خودرو یا به اصطلاح پرش خودرو در زمان هایی که در حال سرعت گیری هستید از دیگر علائم خرابی پمپ بنزین ال ۹۰ می‌باشد. این معضل از خطرناک ترین علائم خرابی پمپ بنزین است که باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

 • افزایش ناگهانی سرعت

این مشکل هم از دیگر علائم خرابی پمپ بنزین ال ۹۰ می‌باشد و هنگامی رخ می‌دهد که پمپ بنزینی که دچار ایراد است ناگهان مقدار زیادی بنزین را به درون موتور می‌فرستد و در نهایت بدون فشردن پدال گاز، خودرو ناگهان شتاب می‌گیرد.

تعمیر پمپ بنزین تمامی خودروهای رنو در تهران تحت نظر متخصصین باتجربه

iranautorepair

زمان تعویض پمپ بنزین ال90

در حالت کلی برای تعویض پمپ بنزین ال90  زمان مشخصی وجود ندارد و زمان مشخصی از سمت شرکت رنو اعلام نشده است. در صورتی که با علائمی که در بخش های پیشین اشاره کردیم برخورد کردید بهتر است نسبت به سرویس و تعمیر خودرو ال نود خود اقدام کنید. اما برای پیشگیری از خرابی رودهنگام با سوخت کم رانندگی نکنید و حجم باک همیشه بیش از یک چهارم باک باشد.

تعمیر سرسیلندر ال90 در تهران

تعمیر پمپ بنزین ال 90 در تهران

در بخش های پیشین با علائم خرابی و روش های پیشگیری از خرابی پمپ بنزین ال90 اشنا شدید در صورتی که نیاز به یک تعمیرگاه تخصصی برای تعمیر پمپ بنزین ال90 دارید همین حالا می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و مشکل را حل کنید.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Buttonتماس با ایران رنو