مرکز تخصصی تعویض شمع ال نود در تهرن با قطعات اصلی _ شمع موتور یکی از پر اهمیت ترین اجزای خودرو به حساب میاید که بر روی اکثر قسمت های خودرو تأثیر مستقیم می‌گذارد و کارکرد آنها به درست کارکردن شمع ها ارتباط دارد. در ادامه مقاله بیشتر به عملکرد شمع ها و ویژگی های آنها می‌پردازیم تا به آشنایی کلی نسبت به این بخش به خصوص در خودروی ال ۹۰ برسیم. با تعمیرگاه تخصصی ال 90 همراه باشید.

جهت دریافت نوبت تماس بگیرید: 09128896509

تعویض شمع ال نود در تهران یکی از خدمات پایه و ضروری برای حفظ عملکرد صحیح موتور خودرو است. شمع ال نود یکی از قطعات مهم در سیستم احتراق خودرو است که باعث ایجاد جرقه الکتریکی برای اشتعال مخلوط سوخت و هوا در سیلندر موتور می شود. بنابراین، تعویض شمع ال نود در زمان مناسب می تواند به عملکرد بهتر و کاهش مصرف سوخت کمک کند.

جهت ثبت سفارش کلیک کنید

هزینه تعویض شمع ال نود

هر خدماتی در تعمیرگاه های تخصصی نیاز به پرداخت یک هزینه دارد. برای اینکه هزینه تعوض شمع ال نود را بدانید می توانید با شماره 09128896509 تماس حاصل نمایید.

اجرت تعویض شمع ال 90

طبق قیمت اعلامی از سوی اتحادیه صنف تعمیرکاران خودرو تهران ، هزینه اجرت باز و بست کوئل جهت تعویض شمع ال ۹۰ دنده ای و اتوماتیک 100 هزار تومان میباشد.

تعویض تسمه تایم ال نود در تهران

iranautorepair

بهترین مرکز تعمیر و سرویس ال نود در تهران

زمان تعویض شمع ال 90

اگر شمع های خودرو درجه حرارت پایینی داشته باشند دمای آن بالا می رود و باعث احتراق زود تر از موعد و داغ شدن شمع و در آخر آسیب رسیدت به قطعات درون موتور می‌شود. یکی دیگر از نکته هایی که باید به آن توجه کرد این است که شمع خودرو پس از هر بیست هزار کیلومتر کارکرد باید بازدید شود. این بازدید باعث می‌شود که از سالم و یا معیوب بودن شمع خودرو مطلع شد و در صورت نیاز آن را تعویض کرد و یا آن که اگر فاصله گپی که بین الکترود ها وجود دارد از حالت طبیعی و استاندارد خود خارج شده بود بتوان آن را تنظیم و فیلر کرد.

طریقه تعویض شمع ال 90

برای تعویض شمع ال نود در تهران، ابتدا باید قطعات جدید را خریداری کنید. شمع ال نود ها باید با مدل و سال ساخت خودرو شما سازگار باشند. بعد از خرید قطعات، می توانید به یک کارگاه مجهز و تخصصی بروید تا شمع های قدیمی را با جدید جایگزین کنند.

باید توجه داشت که تعویض شمع ال نود بهتر است توسط تکنسین های متخصص انجام شود. آنها با داشتن تجربه و دانش لازم، می توانند قطعات را با دقت و صحیح جایگزین کنند و از ایجاد مشکلات جدید در موتور جلوگیری کنند. همچنین، تعویض شمع ال نود باید در زمان مناسب انجام شود. برای بسیاری از خودروها، تعویض شمع ال نود هر 30,000 کیلومتر یا 2 سال یکبار توصیه می شود.

تعویض شمع ال نود در تهران یک خدمات پایه و ضروری برای حفظ عملکرد صحیح موتور خودرو است. با انجام این کار به صورت منظم، می توانید از عملکرد بهتر خودرو خود لذت ببرید و همچنین از هزینه های ناشی از مشکلات موتور جلوگیری کنید. برای تعمیر خودرو با بهترین تعمیرگاه تخصصی خودرو همراه باشید.

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Buttonتماس با ایران رنو