وبلاگ, تعمیرگاه تخصصی ساندرو

نمایندگی ساندرو در تهران

نمایندگی ساندرو در تهران

با معرفی بهترین نمایندگی ساندرو در تهران و شرق تهران در خدمت شما هستیم. ساندرو استپ وی یکی از خودروهای پرفروش کمپانی رنو می باشد که در میان ایرانیان بسیار محبوب است. در صورتی که دارای خودرو ساندرو هستید می خواهید برای تعمیر و یا سرویس به نمایندگی ساندرو استپ وی در تهران مراجعه کنید می توانید همین حالا با شماره های درج شده تماس بگیرید.

آدرس: تهران، تهرانپارس، بلوار بابائیان، خیابان پنجم شیدایی، کوچه هفتم شمالی، پلاک 10، تعمیرگاه تخصصی ایران رنو

شماره تماس: 09128896509

خدماتی که در این مجموعه ارائه می شود شامل تمامی خدمات تعمیر و نگهداری از خودرو می باشد. این خدمات شامل تعمیر موتور، سرویس دوره ای ساندرو، تعمیر گیربکس، تعمیرات تخصصی برق خودرو، دیاگ اصلی رنو، تعمیر جلوبندی و ... می باشد. برای مسیریابی به انتهای سایت مراجعه کنید.

جهت ثبت سفارش کلیک کنید

نمایندگی ساندرو در تهران

نمایندگی ایران رنو با بیش از 15 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات تعمیر خودروهای رنو آماده تعمیر و سرویس خودروهای شما می باشد. در این مرکز بهترین و متخصص ترین تعمیرکارها در حال ارائه خدمات می باشند.  در صورتی که برای تعمیر خودرو خود نیاز به یک نمایندگی معتبر دارید تا از اصل بودن قطعاتی که استفاده می کنند اطمینان داشته باشید می توانید به ایران رنو مراجعه کنید.

ار مهم ترین ویژگی های این نمایندگی این است که تمامی قطعاتی که استفاده می کند اصلی می باشد. بنابراین اگر دارای ساندرو استپ وی می باشد و نیازمند یک مکانیک و تعمیرکار خوب می باشد بهترین راه کمک گرفتن از ایران رنو می باشد.

iranautorepair

مرکز تخصصی تعمیر و سرویس خودروهای ساندرو و استپ وی

نمایندگی ساندرو در تهران

نمایندگی ساندرو شرق تهران

رنو ساندرو برای اینکه به مشکل اساسی نخورد نیازمند سرویس در دوره ای مشخصی می باشد. در صورتی که سالم بودن خودرو برای شما مهم باشد حتما برای سرویس دوره ای آن می بایست در زمان های مشخصی به نمایندگی ساندرو شرق تهران مراجعه کنید. از مهم ترین خدماتی که در سرویس دوره ای خودرو های رنو صورت می گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعویض کیت تسمه تایم ساندرو در هر 60 هزار کیلومتر

تعویض روغن گیربکس در هر 50 هزار کیلومتر

تعویض شمع ساندرو در هر 40 هزار کیلومتر

شتسشوی سوزن انژکتور هر 60 هزار کیلومتر

سرویس روغن موتور هر 7 هزار کیلومتر

تعویض صافی بنزین هر 14 هزار کیلومتر

 

بهترین نمایندگی ساندرو استپ وی در تهران

iranautorepair

بهترین نمایندگی ساندرو در تهران

برای دریافت بهترین خدمات و باکیفیت ترین گزینه می توانید به تعمیرگاه تخصصی ساندرو در تهران یعنی ایران رنو مراجعه کنید و تمامی خدمات مورد نیاز خود را از این مجموعه دریافت کنید. برای دریافت نوبت با شماره 09128896509 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *