تعمیرگاه تخصصی داستر, وبلاگ

تعمیر جلوبندی داستر در تهران تخصصی و فوری

تعمیر جلوبندی داستر
تعمیر جلوبندی داستر

اگر که تعمیر جلوبندی داستر را در زمان مناسب آن انجام ندهید و نسبت آن بی توجهی کنید، مشکلات مختلفی برای خودرویتان و در نهایت کارکرد و حرکت آن پیش خواهد آمد. جلوبندی خودرو یکی از بخش های اصلی و اساسی هر خودرویی از جمله داستر است و در حرکت صحیح و صاف حرکت کردن آن، و هدایت خودرو نقشی اساسی و مهم دارد. به همین خاطر اهمیت بالای جلوبندی خودرو، بهتر است که شما با علائم خرابی جلوبندی و یا زمان تعمیر جلوبندی آشنا باشید تا بدانید که اگر جلوبندی خودرویتان آسیب دید چه کنید. با تعمیرگاه تخصصی داستر همراه ما باشید.

تعمیر جلوبندی داستر در تهران

این را باید در مورد تعمیر جلوبندی داستر بدانید که جلوبندی داستر شامل قسمت جلویی و زیرین خودرو است که وظیفه تعلیق، کاهش لرزش و کنترل هدایت خودرو را بر عهده دارد. جلوبندی داستر از اجزای مختلفی تشکیل شده است که هر کدام نقش مهمی در عملکرد خودرو دارند. این اجزا عبارتند از چرخ‌ها و اجزای مربوط به آن مانند تایر، تپی، بلبرینگ و … . سیستم تعلیق که شامل فنر، کمک فنر، رام، سیبک، سیبک مفصلی، طبق، میل تعادل و … است. سیستم فرمان که شامل فرمان، چرخ دنده، غربیلک، جعبه، میل فرمان و … است. و سیستم دیفرانسیل که شامل دیفرانسیل، اکسل، شغال دست و … است.

 تعمیر جلوبندی رنو داستر یکی از موارد مهم در نگهداری خودرو است که باید به صورت دوره‌ای و در زمان تعمیر جلوبندی داستر توسط متخصصین بهترین جلوبندی سازی شرق تهران یعنی ایران رنو انجام شود. تعمیر رنو جلوبندی داستر شامل بررسی، تنظیم، تعویض و شست ‌و شوی قطعات مختلف است. برای تعمیر جلوبندی رنو داستر باید از قطعات اصلی و اورجینال استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعویض تسمه دینام داستر

تعمیر جلوبندی داستر در تهران

تعمیر جلوبندی داستر در تهران

علائم خرابی جلوبندی داستر

برای این که متوجه شوید زمان تعمیر جلوبندی ال 90 رسیده، باید به دنبال دلایل خرابی جلوبندی داستر و علائم خرابی آن باشید. نشانه های مختلفی وجود دارند که به شما می گویند که یک جای کار در جلوبندی خودرویتان می لنگد که در قسمت پایینی یکسری از علائم خرابی جلوبندی داستر را مشاهده می کنیم.

 • لرزش فرمان خودرو به دلیل بالانس نبودن چرخ ‌ها و خرابی بلبرینگ.
 • انحراف خودرو به طرفین به دلیل اشکال در اتصالات فرمان و تنظیم نبودن زوایای چرخ.
 • گیج زدن خودرو به دلیل شل بودن میله تعادل.
 • وجود صدای نامتعارف هنگام عبور از موانع مانند سرعت ‌گیر، پله و… .
 • سوت زدن چرخ‌ ها به هنگام دور زدن در میدان.
 • ساییدگی ناهمگون لاستیک ‌ها به دلیل تنظیم نبودن زوایای چرخ.
 • کوبش و خشک شدن سواری خودرو به دلیل خرابی کمک فنر ها و سیبک ‌ها.
 • کشیده شدن فرمان به یک سمت به دلیل خرابی جعبه فرمان و غربیلک.

دلایل خرابی جلوبندی داستر

برای اینکه متوجه شوید تعمیر جلوبندی داستر چقدر طول میکشد، باید مشخص شود که دلیل خرابی آن چیست. دلایل خرابی جلوبندی داستر متوع و مختلف هستند و همگی را نمی توان در چنین مقاله ای جا داد، اما یکسری از مهم ترین های آن ها شامل موارد زیر می‌شوند.

بیشتر بخوانید: سرویس دوره ای داستر در تهران

 • خرابی بلبرینگ ها.
 • خرابی سیبک ها.
 • خرابی کمک فنر ها.
 • خرابی دسته موتور ها.
 • خرابی غربیلک ها.
 • خرابی طبق ها.
 • عدم بالانس چرخ ‌ها به دلیل ناهمواری ‌های جاده، تغییر فشار هوا، تغییر وزن چرخ و تایر.

زمان تعمیر جلوبندی داستر

زمان تعمیر جلوبندی داستر مهم تر از همه بستگی به نوع خرابی، قطعات مورد نیاز، تعمیرگاه انتخابی و تعداد خودرو های در انتظار دارد. به طور کلی، زمان تعمیر جلوبندی را نمی توان حدس زد زیرا برای مثال یک قطعه ممکن است تا اخر نیاز نباشد تعویض یا تعمیر شود مگر این که خراب شود و یک قطعه دیگر از همان جلوبندی ممکن است که لازم باشد در کیلومتر های مشخصی و پس از بر فرض کارکرد خودرو در هر 80 هزار کیلومتر عوض شود. به طور کلی برای تعمیر جلوبندی رنو داستر، باید ابتدا خودرو را به یک تعمیرگاه تخصصی رنو ببرید و از عیب ‌یابی کامپیوتری استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موتور داستر در تهران

زمان تعمیر جلوبندی داستر

زمان تعمیر جلوبندی داستر

تعمیر جلوبندی داستر چقدر طول میکشد؟

در ابتدا باید در پاسخ تعمیر جلوبندی داستر چقدر طول میکشد گفت که باید بررسی کنید که کدام قطعات جلوبندی داستر نیاز به تعویض یا تعمیر دارند. این کار می‌تواند حدود ۲ تا ۳ ساعت زمان ببرد و هزینه‌ تعمیر جلوبندی داستری بسته به نوع و تعداد قطعات داشته باشد. در نهایت، پس از انجام شدن کار باید خودرو را از تعمیرگاه تحویل بگیرید و از تنظیم زاویه چرخ ‌ها و رفع لاستیک ‌سایی اطمینان حاصل کنید. این کار می ‌تواند حدود ۳۰ دقیقه زمان ببرد. بنابراین، زمان کل تعمیر جلوبندی رنو داستر قابل پیش بینی نیست و مهم تر از همه بستگی به قطعه ای که خراب شده است دارد. اما به طور کلی کار تعمیر جلوندی می ‌تواند از یک ساعت طول بکشد تا چند و یک هفته، اما باید گفت که این زمان ممکن است بر اساس شرایط متفاوت باشد.

هزینه تعمیر جلوبندی داستر

هزینه تعمیر جلوبندی داستر عبارتند از هزینه خرید قعطات جدید و هزینه نصب آن. از انجایی که این قیمت ‌ها ممکن است بسته به نوع و برند قطعات مختلف جلوبندی، محل خرید و نصب، و شرایط بازار متفاوت باشند، بهتر است که برای کسب اطلاعات کامل تر در مورد قیمت قطعات جلوبندی رنو ساندرو و هزینه خرید آن ها و  اجرت تعویضشان با شماره 09128896509 تماس بگیرید و به نمایندگی داستر در تهران مراجعه کنید.

تعمیرگاه داستر شرق تهران

در اخر باید گفت که تعمیر جلوبندی رنو داستر یکی از خدمات مهم و تخصصی است که برای نگهداری و بهبود عملکرد خودرو لازم است. جلوبندی سازی شامل بررسی، تنظیم، تعویض و شست ‌و شوی قطعات مختلف جلوبندی خودرو است که مسئولیت تعلیق، کاهش لرزش و کنترل و هدایت خودرو را دارند. تعمیر جلوبندی در زمان تعمیر جلوبندی داستر و انجام به موقع آن می ‌تواند از ساییدگی ناهمگون لاستیک ‌ها، لرزش فرمان، انحراف خودرو، گیج زدن خودرو و صدا های نامطلوب جلوگیری کند و عمر خودرو را افزایش بدهد. برای انجام جلوبندی سازی، باید به بهترین جلوبندی سازی شرق تهران یعنی تعمیرگاه تخصصی و مجاز رنو مراجعه کنید و از قطعات اصلی و اورجینال شرکت فرانسوی رنو که همگی توسط تعمیرگاه تخصصی ایران رنو تامین و به خدمت شما مشتریان عزیز و گرامی ارائه می شوند، استفاده کنید تا خیال تان از کارکرد صحیح و درست خودروی رنویتان مطمئن باشد.

برای دریافت نوبت تماس بگیرید: 09128896509

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *